Stretnutia - Klub nadaných detí

SZŠ DSA
14.00 - 15.00 Piatok

ZŠ ŠMERALOVA
14.00 - 15.00 Štvrtok

Prejsť na obsah
KLUB NADANÝCH DETÍ
Projekt vzdelávania nadaných detí je súčasťou celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným             Centrum poradenstva a prevencie, Sabinov
Stretnutia členov KND
Stretnutia členov Klubu nadaných detí prebiehajú:

- v prenajatých priestoroch Základnej školy na Šmeralovej ulici v Prešove (1x v týždni - štvrtok od 14.00 do 15.00 hod. v triede II.C).

- Súkromná základná škola DSA na Mukačevskej ulici v Prešove (1x v týždni - piatok od 14.00 do 15.00 v školskej knižnici).


Registrácia do Klubov nadaných detí Prešov v školskom roku 2023/2024 ukončená! Zaregistrovali sme max. počet detí do oboch Klubov nadaných detí v Prešove.
Termíny stretnutí v júni 2024
Máte sa na čo tešiť!

Milí členovia Klubu nadaných detí v Prešove, pripravili sme pre VÁS množstvo prekvapení, zaujímavostí a krásnych stretnutí.

Klub nadaných detí - ZŠ, Šmeralova 25, Prešov:
13. jún 2024, 20. jún 2024  
- vždy o 14.00 hod.

Klub nadaných detí - SZŠ DSA, Mukačevská 1, Prešov:
14. jún 2024, 21. jún 2024
- vždy o 14.00 hod.


Pre rodičov
Na základe bohatých skúseností so vzdelávaním nadaných detí je pre členov KND pripravený špeciálny program, ktorý zabezpečí rozmanitosť detských záujmov.

Riešenie spoločenských problémov, logické a spoločenské hry, rozvoj intelektových a výtvarných schopností, prednášky, exkurzie, logické sústredenia, víkendové  výlety. Projekt je súčasťou celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným.

Školské priestory pre fungovanie Klubu nadaných detí Prešov (ZŠ, Šmeralova, Prešov) si prenajímajú a platia učitelia. V školskom roku 2023/2024 je prenájom priestorov školy pre účely Klubu nadaných detí Prešov uhrádzané zo sponzorských príspevkov cestovnej agentúry Dovolenka-IN a M.B.P., s.r.o. (p. Tereza Šandorová, p. Pavol Šandor).


Spolupracujeme s každým, kto rozumie nadaným...
Klub nadaných detí
Rozumieme nadaným
Klub nadaných detí podporili
Školský rok 2023/2024 - cestovná agentúra Dovolenka-IN a M.B.P. Prešov - poplatok za ročný prenájom školských priestorov pre KND Prešov (ZŠ, Šmeralova)

ALBATROS MEDIA SLOVAKIA, s. r. o.
Ďakujeme za podporu
Veľvyslanectvá Slovenskej republiky po celom svete, a to v rámci kampane projektu celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným "Po stopách Charlesa Dickensa".

Zaslaním literatúry z tvorby Charlesa Dickensa nám pomohli: Veľvyslanectvo SR v Londýne (Spojené kráľovstvo Veľkej británie a Severného Írska) p. veľvyslanec Mgr. Ľubomír Rehák, PhD., Veľvyslanectvo SR v Paríži (Francúzska republika) p. veľvyslanec Mgr. Marek Eštok, Veľvyslanectvo v Belehrade (Srbská republika) p. veľvyslankyňa PhDr. Dagmar Repčeková, CSc., Veľvyslanectvo SR v Madride (Španielske kráľovstvo) p. veľvyslanec Mgr. Vladimír Grácz, Veľvyslanectvo SR v Štokholme (Švédske kráľovstvo) p. veľvyslanec Ing. Jaroslav Auxt, Veľvyslanectvo SR v Lisabone (Portugalská republika) p. veľvyslanec JUDr. Jozef Adamec, Veľvyslanectvo v Budapešti (Maďarsko) p. veľvyslanec Ing. Rastislav Káčer, Veľvyslanectvo v Prahe (Česká republika) p. veľvyslanec PhDr. Peter Weiss.

Ďakujeme sponzorom a rodičom detí za podporu činnosti Klubu nadaných detí Prešov!
Copyright © 2024
Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov.

Autor projektu KND
PaedDr. Ľuboš Lukáč, PhD.

Created with WebSite X5
Copyright © 2024

Organizátor
Centrum poradenstva a prevencie
Ul. SNP 15, Sabinov

Návrat na obsah